Apartament 123 A i B

Oaza ciszy i spokoju w tętniącym życiem mieście…

Apartament 123 A i B to oryginalna przestrzeń dla miłośników designu i niestandardowych rozwiązań. Apartament 123 A i B może pełnić funkcję jednego mieszkania lub dwóch niezależnych przestrzeni. Przez okna wpada subtelne, popołudniowe światło, a liście drzew tworzą na ścianach artystyczne cienie.  Praktycznie zagospodarowana i w pełni wyposażona powierzchnia 168, 51 m2 jest gotowa do zamieszkania.

Przestrzeń dzienna

Przestrzeń, która dopasuje się do Twoich potrzeb

Praktycznie zaaranżowany salon, jadalnia oraz kuchnia tworzą spójną kompozycję, będącą doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących ergonomiczne rozwiązania. Odpowiednie dopasowanie kolorystyki oraz betonowy sufit z oświetleniem punktowym nadają wnętrzu oryginalny charakter.

Sypialnia

Wyciszenie i ukojenie

Sypialnia to minimalistyczne i przytulne wnętrze. Duże okna zapewniają dostęp do światła dziennego przez większą część dnia, a stonowana kolorystyka sprzyja odprężeniu.

Łazienka

Estetyka i minimalizm

Łazienka to wnętrze praktyczne i precyzyjnie wykończone – wykorzystano ceramikę i armaturę gwarantujące niezawodność i najwyższą higienę.

Plan

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dział Sprzedaży

Ziemowit Majewski
+48 600 619 200
ziemowit.majewski@citypark.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez City Park Poznań Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań). Adres e-mail podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez City Park Poznań.*

    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej citypark.com.pl*

    * - pola wymagane

    [recaptcha]