Apartament 127A

Czy pragniesz poczuć w swoim domu kameralną atmosferę…?

Ciepłe barwy i funkcjonalny styl to cechy charakterystyczne dla apartamentu 127A. Wychodzące na słoneczną południową stronę okna zapewniają salonowi i sypialni naturalne oświetlenie przez większą część dnia. Praktycznie zagospodarowana i w pełni wyposażona powierzchnia 76 m2 jest gotowa do zamieszkania.

Przestrzeń dzienna

Estetyka i ergonomia

Praktycznie zaaranżowany salon, jadalnia oraz kuchnia tworzą spójną kompozycję, będącą doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących ergonomiczne rozwiązania. Odpowiednie dopasowanie kolorystyki oraz podwieszany sufit z oświetleniem punktowym nadają wnętrzu nietuzinkowy charakter. W standardzie wykończenia zawiera się również ogrzewanie podłogowe.

Sypialnia

Wyciszenie i ukojenie

Sypialnia to minimalistyczne i przytulne wnętrze. Duże okna zapewniają dostęp do światła dziennego przez większą część dnia, a stonowana kolorystyka sprzyja odprężeniu. Bezpośrednio z sypialni można przejść do pojemnej garderoby. Pomieszczenie wyposażone jest w liczne półki różnej wielkości i solidny reling, a lustra ułatwią podejmowanie codziennych modowych decyzji.

Łazienka

Estetyka i minimalizm

Łazienkę to wnętrze praktyczne i precyzyjnie wykończone – wykorzystano ceramikę i armaturę gwarantujące niezawodność przez długi czas. Oszklony prysznic optycznie powiększa pomieszczenie.

Plan

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dział Sprzedaży

Ziemowit Majewski
+48 600 619 200
ziemowit.majewski@citypark.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez City Park Poznań Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań). Adres e-mail podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez City Park Poznań.*

    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej citypark.com.pl*

    * - pola wymagane

    [recaptcha]