Apartament 309

Jakie cechy powinien mieć Twój wymarzony dom…?

Jeśli gustujesz w harmonijnych połączeniach materiałów wysokiej jakości z nowoczesnym designem i dużą przestrzenią, to apartament 309 o wielkości 299,34 m2 idealnie odpowiada tym wymaganiom.

Połączenie niepowtarzalnego designu oraz stylu życia – idealna propozycja dla osób, które oprócz podstawowych czynników przy wyborze apartamentu zwracają uwagę na eleganckie i nowoczesne zaprojektowane wnętrze

Kuchnia

Kuchnia emanuje nowoczesną przytulnością, idealną do wspólnego gotowania i spędzania czasu z bliskimi. Duża jadalnia, elegancko urządzona, staje się sercem domu, gdzie każdy posiłek nabiera wyjątkowego charakteru.

Strefa dzienna

Duża i wygodna strefa dzienna blisko wyjścia na balkon to miejsce spotkań i relaksu. Przestronność i wygoda tej strefy zachęcają do wspólnych chwil, a łatwy dostęp na balkon dodaje uroku codziennemu wypoczynkowi.

Sypialnia nr 1 i Sypialnia nr 2

Dwie przytulne sypialnie, w których miło się ogląda sny, usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie tarasu ze strefą wellness. Komfort i ciepło tych pomieszczeń tworzą idealne warunki do odpoczynku i regeneracji.

Łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze

Wygoda mieszkańców to priorytet, dlatego nasze łazienki i toalety są wyposażone w nowoczesne sprzęty i rozwiązania. Pomieszczenie gospodarcze zapewnia dodatkową funkcjonalność, dbając o codzienne potrzeby mieszkańców.

Sypialnia główna

Oaza ciszy i spokoju, sypialnia główna oferuje luksusowe łóżko najwyższej jakości oraz prywatne wejście do głównej łazienki. To przestrzeń, gdzie każdy szczegół został przemyślany, aby zapewnić maksymalny komfort i intymność.

Łazienka główna

Luksusowa łazienka główna z wanną to miejsce pełne relaksu, z pięknym widokiem na miasto. Bezpośrednie wyjście na taras pozwala na chwilę odprężenia na świeżym powietrzu, nawet podczas codziennej pielęgnacji.

Taras

Ogromna przestrzeń tarasu ze strefą wellness, miejscem do obiadu i odpoczynku stwarza idealne warunki do relaksu i spotkań towarzyskich. To miejsce, które łączy komfort i elegancję, oferując wyjątkową przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Plan