Apartamenty

Luksusowe apartamenty w Poznaniu

Interesuje Cię luksusowy apartament do wynajęcia typu penthouse w Poznaniu? Posiadamy bogatą ofertę zarówno lokali do wynajęcia jak i apartamentów na sprzedaż na terenie miasta Poznań.

Wszystkie oferowane przez nas lokale znajdują się w wyjątkowo dogodnej lokalizacji – udostępniamy Ci apartamenty zlokalizowane w samym centrum Poznania. Nocleg w jednym z naszych luksusowych mieszkań to niepowtarzalna okazja na komfortowy wypoczynek po konferencjach, spotkaniach biznesowych, czy choćby po aktywnym zwiedzaniu miasta.

luksusowe apartamenty poznań
luksusowe mieszkania poznań

City Park – historia i architektura

City Park znajduje się na terenie dawnych koszar wojskowych w rejonie ulic Wyspiańskiego, Ułańskiej i Wojskowej. W XX-leciu międzywojennym stacjonował tutaj słynny XV Pułk Ułanów Poznańskich. Autorem projektu całego kompleksu, do którego należą mieszkania w City Parku jest architekt Sławomir Rosolski. Otrzymał on za ten projekt nagrodę im. Jana Baptysty Quadro, czyli wyróżnienie przyznawane co roku za najlepszą realizację architektoniczną w Poznaniu.

Nowoczesne mieszkania – apartamenty i penthouse’y

Architektura budynku w subtelny sposób nawołuje do klasycznych rozwiązań, jednak wykorzystanych w całkowicie innowacyjnej odsłonie. Nasze luksusowe apartamenty stanowią wyważoną kompozycję tradycji i nowoczesności. U nas możesz kupić lub wynająć elegancki penthouse w centrum Poznania z basenem na najwyższej kondygnacji, tuż obok którego będziesz mieć do dyspozycji zarówno pasaż handlowo-usługowy, jak i obszerny wybór eleganckich restauracji z sushi czy też wyśmienitą kuchnią śródziemnomorską oraz jedyny w swoim rodzaju whisky bar, oferujący bogaty asortyment alkoholi z całego świata.

apartamenty w poznaniu
luksusowe apartamenty do wynajęcia poznań

Mieszkania i apartamenty na sprzedaż i na wynajem

Apartamenty w City Parku wyróżnia wysoki poziom funkcjonalności, komfortowe i przytulne wnętrza oraz nowoczesne wykończenie. To przestronne pomieszczenia o dużych, jasnych oknach, bogato i ciekawie wyposażone. Nasze apartamenty na sprzedaż to praktycznie zagospodarowane i w pełni wyposażone wnętrza, w których znajdziesz dużych rozmiarów salon połączony z otwartą kuchnią, zaopatrzony w gustowne i wygodne meble wypoczynkowe, stoliki kawowe oraz duży telewizor, a także luksusową łazienkę oraz szeroki, przytulny balkon.

Zalety wynajmu apartamentu w Poznaniu

Od celu ważniejsza jest podróż, a celem jest Poznań. Być może, to tylko chwilowa przystań, miejsce, w którym chcemy spędzić kilka miesięcy, dlatego tym bardziej warto zafundować sobie trochę luksusu. Niezależnie od tego, potrzebujemy spokojnego wypoczynku, a prawdziwy wypoczynek wymaga domowego klimatu, będącego ukojeniem dla skołatanych nerwów.

Dlaczego warto wynająć apartament?

Doskonałym rozwiązaniem, zaspakajającym takie potrzeby są apartamenty typu penthouse.

W kompleksie City Park posiadamy bogatą ofertę zarówno lokali do wynajęcia jak i apartamentów na sprzedaż na terenie miasta Poznań. Nasze apartamenty ulokowane są w spokojnej okolicy, mimo, że do Centrum jest zaledwie chwila.

Apartamenty stanowią wyważoną kompozycję tradycji i nowoczesności. City Park znajduje się na terenie dawnych koszar wojskowych w rejonie ulic Wyspiańskiego, Ułańskiej i Wojskowej. W XX-leciu międzywojennym stacjonował tutaj słynny XV Pułk Ułanów Poznańskich. Autorem projektu całego kompleksu, do którego należą mieszkania w City Parku jest architekt Sławomir Rosolski. Otrzymał on za ten projekt nagrodę im. Jana Baptysty Quadro, czyli wyróżnienie przyznawane co roku za najlepszą realizację architektoniczną w Poznaniu.

Architektura budynku w subtelny sposób nawołuje do klasycznych rozwiązań, jednak wykorzystanych w całkowicie innowacyjnej odsłonie. Kompleks dba przede-wszystkim o bezpieczeństwo, bramy na noc są zamykane, sam obiekt jest pod stałym nadzorem kamer. Nocleg w jednym z naszych luksusowych mieszkań to niepowtarzalna okazja na komfortowy wypoczynek po konferencjach, spotkaniach biznesowych, czy choćby po aktywnym zwiedzaniu miasta.

City Park – miasto w mieście

Walorami, o których nie można zapomnieć, wyróżniające City Park, to basen na najwyższej kondygnacji, tuż obok którego będziesz mieć do dyspozycji zarówno pasaż handlowo-usługowy, jak i obszerny wybór eleganckich restauracji z sushi czy też wyśmienitą kuchnię śródziemnomorską oraz jedyny w swoim rodzaju Whisky Bar, oferujący bogaty asortyment alkoholi z całego świata.

Apartamenty w City Parku mają wiele zalet; wyróżniają wysokim poziomem funkcjonalności, są komfortowe i przytulne wnętrza oraz nowoczesne wykończenie. To przestronne pomieszczenia o dużych, jasnych oknach, bogato i ciekawie wyposażone. Nasze apartamenty to praktycznie zagospodarowane i w pełni wyposażone wnętrza, w których znajdziesz dużych rozmiarów salon połączony z otwartą kuchnią, zaopatrzony w gustowne i wygodne meble wypoczynkowe, stoliki kawowe oraz duży telewizor, a także luksusową łazienkę oraz szeroki, przytulny balkon.

Czego chcieć więcej, niż idealna synteza domowej atmosfery i komfortu?