Penthouse

Szukasz ekskluzywnego, a jednocześnie w pełni komfortowego apartamentu typu penthouse w Poznaniu?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych luksusowych apartamentów w samym centrum Poznania, w wyjątkowo spokojnej i urokliwej dzielnicy. Oferowane przez nas penthouse’y nadadzą się idealnie zarówno jako miejsce stałego zamieszkania, jak i bezkonkurencyjna inwestycja pod wynajem.

penthouse poznań antresola
apartamenty w poznaniu

Ekskluzywny penthouse Poznań

Niezależnie od tego, czy poszukujesz apartamentu przeznaczonego dla całej rodziny, czy może odpowiedniego miejsca, które posłuży Ci jako przyjemny azyl podczas urlopu lub podróży służbowej, czy też luksusowego apartamentu na wynajem, który przez długi okres czasu byłby idealnym źródłem dochodu – zerknij na nasze penthouse’y w Poznaniu na terenie City Parku. To połączenie wyjątkowego designu oraz komfortowych, przestronnych pomieszczeń, zlokalizowanych na ostatnim piętrze budynku, z którego rozciąga się piękny widok na całą okolicę. Kunszt architektoniczny, stylowe wykończenie wnętrza, w pełni wyposażone mieszkania oraz ciche i spokojne otoczenie – to wszystko znajdziesz w naszych penthousach w Poznaniu.

Penthouse – 4 Family

Mamy przyjemność zaprezentować Ci przestronny, w pełni komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej ponad 500 m2 – 4 Family. To duża przestrzeń, podzielona na 4 sypialnie, łazienkę, kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń wspólną, z której można wyjść do ogrodu zimowego.

Penthouse – Kenzo

Zachęcamy również do wynajmu bądź zakupu apartamentu Kenzo, czyli jednego z najpiękniejszych penthouse’ów w Europie. Ten ekskluzywny, klimatyzowany apartament z rozległym tarasem i widokiem na poznański City Park to idealny wybór dla biznesmenów i osób podróżujących służbowo. Spokój, luksus i komfort – tutaj zregenerujesz siły i odpoczniesz po całym dniu pracy.

penthouse apartament poznań