Na wynajem Poznań

Apartamenty do wynajęcia w Poznaniu

Jeśli szukasz apartamentu do wynajęcia w Poznaniu to idealnie trafiłeś. Doskonała lokalizacja, wyjątkowa architektura, wysoki standard wykończenia mieszkania – wszystko to masz na wyciągnięcie ręki.

Posiadamy luksusowe apartamenty do wynajęcia w samym centrum Poznania. Wyposażone w najwyższej klasy meble, sprzęty kuchenne oraz klimatyzację. Ich niepowtarzalny styl dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń estetycznych, a ich funkcjonalność zapewni 100% wygody i komfortu. Znajdujące się w naszej ofercie apartamenty pod wynajem urządzone są gustownie i ze smakiem.

Apartament Pracownia, znajdujący się wśród dostępnych do wynajmu apartamentów, to przestronny lokal, znajdujący się na poddaszu, obejmujący kuchnię, salon oraz przestrzeń wypoczynkową. Wewnątrz panuje wyjątkowy klimat, znajdziesz tu oryginalne, pancerne drzwi z XIX wieku, zabytkową ścianę z cegły z fragmentem Desideraty, czy łazienkę wykończoną prestiżowymi płytkami włoskiej marki Bisazza z sauną w środku! To idealne miejsce dla osób lubiących niebanalne rozwiązania, wrażliwych na estetykę wnętrza.