Apartament 209

Jakie cechy powinien mieć Twój wymarzony dom…?

Jeśli gustujesz w harmonijnych połączeniach klasycznych materiałów z nowoczesnym designem, to apartament 209 idealnie odpowiada tym wymaganiom. Przestrzeń 64 m2 zaaranżowano w praktyczny i stylowy sposób, z wykorzystaniem awangardowych rozwiązań.

Przestrzeń dzienna

Ergonomiczne rozwiązanie

Korytarz prowadzi nas prosto do przestrzennego wnętrza łączącego część kuchenną z częścią wypoczynkową. Do dyspozycji mamy jasne pomieszczenie z ogromnymi oknami, któremu przytulnego charakteru nadaje ciepły odcień drewnianych podłóg i ścian. Pomieszczenie jest klimatyzowane i wyposażone w wysokiej jakości oświetlenie.

Sypialnia

Minimalizm i awangarda

Ekstrawagancja to słowo, które doskonale oddaje charakter sypialni. Znajduje się na prawo od salonu, od którego oddzielają ją szklane drzwi. Minimalizm sprawia, że obydwa pomieszczenia idealnie ze sobą współgrają, a naturalne elementy wykończeniowe sprzyjają wytchnieniu po ciężkim dniu. Garderoba jest bezpośrednio połączona z sypialnią, co podyktowane jest maksymalną wygodą użytkownika.

Łazienka

Praktyczna elegancja

Na prawo od korytarza znajduje się elegancka łazienka. Starannie wykończone wnętrze wyposażono w prysznic z głębokim brodzikiem oraz ceramikę i armaturę, gwarantujące niezawodność użytkowania.

łazienka 209

Balkon

Miejsce spotkań

Mieszkańcy mają do dyspozycji wychodzący na wschód balkon z widokiem na zadbany wewnętrzny dziedziniec City Parku. To ozdoba domu, będąca wspaniałym miejscem na spotkania z gośćmi.

209-balkon

Plan

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dział Sprzedaży

Ziemowit Majewski
+48 600 619 200
ziemowit.majewski@citypark.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez City Park Poznań Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań). Adres e-mail podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez City Park Poznań.*

    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej citypark.com.pl*

    * - pola wymagane

    [recaptcha]