Na sprzedaż

 

Mamy przyjemność zaoferować Ci komfortowe, luksusowe apartamenty w samym centrum Poznania. Każdy z naszych lokali posiada stylowe wnętrze oraz nowoczesne wyposażenie. Nasze apartamenty na sprzedaż są w pełni umeblowane jak również zaopatrzone we wszystkie niezbędne urządzenia kuchenne. Wygoda, unikalny i nowoczesny design oraz funkcjonalny i przemyślany układ wnętrza to coś, co z pewnością wyróżnia je na tle innych apartamentów w Poznaniu.

 

Pragniemy zaoferować Ci przestronne i jasne pomieszczenia z dużym balkonem, dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, klimatyzacją, TV oraz miejscem postojowym. Odpowiednio zagospodarowane wnętrze oraz idealnie dobrane oświetlenie tworzą wieczorami klimatyczny, sprzyjający relaksowi nastrój. Dla pełni komfortu zadbaliśmy również o punktowe oświetlenie luster i wanien w łazienkach.

 

Oferowane przez nas lokale to nie tylko mieszkania – to połączenie niepowtarzalnego designu oraz stylu życia, na który pozwolić sobie mogą nieliczni. To idealna propozycja dla osób, które oprócz podstawowych czynników przy wyborze apartamentu zwracają uwagę na eleganckie i nowoczesne zaprojektowane wnętrze

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie komfortowe, gotowe do zakupu, luksusowe apartamenty na sprzedaż w samym centrum poznańskiego City Parku. To wyjątkowo dobra lokalizacja, w pobliżu znajdują się dworzec, Targi Poznańskie, w zaledwie 15 minut dostaniesz się też na  Stary Rynek, czy ulicę Półwiejską. Zapewnia ona dogodne połączenie ze wszystkimi ważnymi lokalizacjami w mieście.

 

Nasze apartamenty na sprzedaż to wyraz stonowanego luksusu, opartego na materiałach najwyższej jakości, wyważonym designie i jasno określonych proporcjach. Jeżeli chcesz nabyć nieruchomość, której wartość jest i będzie ponadczasowa, gorąco zachęcamy do zakupu naszych lokali mieszkalnych.