Apartament 208

Czy marzysz o mieszkaniu zaaranżowanym według nowoczesnych standardów?

Apartament 208 to przytulne wnętrze o powierzchni 63 m2, w którym przestrzeń dzienna stanowi praktyczne połączenie salonu, kuchni oraz jadalni. Do dyspozycji mieszkańców jest również wychodzący na wschód taras. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Przestrzeń dzienna

Funkcjonalne rozwiązanie

Mijając hol, wchodzimy do przestronnego wnętrza łączącego w sobie reprezentacyjność i funkcjonalność. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią wspólne gotowanie połączone z odpoczynkiem ze znajomymi i rodziną.

208-aneks-kuchenny
208-aneks-kuchenny
208-aneks-kuchenny

Sypialnia

Spokój i harmonia

Z salonu przechodzimy do sypialni, oddzielonej od części użytkowej szklanymi drzwiami. Duże okna sypialni wychodzą na wschód, dzięki czemu poranne słońce ułatwi wczesne wstawanie. Elementy wykończeniowe wykonane są z materiałów naturalnych, które sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi.

Łazienka

Relaks i estetyka

Wnętrze łazienki wyposażone jest w funkcjonalny prysznic z głębokim brodzikiem. Jasne, pokryte marmurowym wzorem płytki tworzą elegancki wystrój, który dopełniają proste formy wyposażenia.

208-łazienka

Balkon

Zielony dziedziniec

Z części wypoczynkowej przejść można na balkon, skąd rozciąga się widok na wewnętrzny dziedziniec City Parku, który wiosną zachwyca piękną i zadbaną zielenią.

209-balkon

Plan