Apartament Pracownia

Mieszkaj i pracuj w miejscu przepełnionym wyjątkową historią.

Apartament Pracownia znajduje się na poddaszu dawnej siedziby Generała Andersa. Wejście do apartamentu stanowią oryginalne, pancerne drzwi z XIX wieku.

Kuchnia, salon oraz przestrzeń wypoczynkowa stanowią integralną część poddasza. Dwie przestronne sypialnie zostały doświetlone subtelnymi świetlkami sufitowymi. Dopełnieniem sypialni są intymne pokoje kąpielowe wykończone prestiżowymi płytkami włoskiej marki Bisazza (https://www.bisazza.it/). Na deser poleca się suna z bezpośrednim dojściem do prysznica oraz okniem z widokiem na salon i TV. Ciepłe, karmelowe wnętrza puentuje ściana z zabytkowej cegły z fragmentem Desideraty: “Krocz spokojnie wśród zgiełku i pościechu (…)”.

Powierzchnia Apartamentu Pracownia to 239,56 m2

Przestrzeń dzienna

Sypialnia

Łazienka i sauna

Plan

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dział Sprzedaży

Ziemowit Majewski
+48 600 619 200
ziemowit.majewski@citypark.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez City Park Poznań Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań). Adres e-mail podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez City Park Poznań.*

    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej citypark.com.pl*

    * - pola wymagane

    [recaptcha]