Apartamenty Małe

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ciekawą ofertą dotyczącą kupna naszych małych apartamentów w Poznaniu. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem klimatycznego, kameralnego mieszkania w City Parku, w pięknej, spokojnej okolicy – świetnie trafiłeś.

 

Nasze apartamenty są zlokalizowane w samym centrum miasta, w miejscu, z którego w niecałe 15 minut dojedziesz zarówno do na Stary Rynek, Targi Poznańskie, Dworzec Główny czy lotnisko. W City Parku znajdziesz szeroką bazę gastronomiczną – od kuchni śródziemnomorskiej, przez regionalną kuchnię wielkopolską aż po sushi, a wszystko to dostępnych na terenie tego wyjątkowego kompleksu.

 

Każdy z naszych apartamentów jest w całości wykończony jak również wyposażony w bardzo wysokim standardzie. Nasze małe apartamenty zostały stworzone z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, tak aby współgrał on z resztą i współtworzył spójną całość o niepowtarzalnym charakterze. Oferowane przez nas mieszkania na terenie City Parku posiadają stonowaną kolorystykę ścian oraz podłóg, a do ich wykończenia zostały użyte eleganckie meble stworzone z naturalnych materiałów, takich jak: kamień, szkło, drewno, czy naturalna skóra. Aby całość ze sobą współgrała dodatkowo wyposażyliśmy je w najwyższej jakości sprzęty gospodarstwa domowego, a także oświetlenie, dodatki oraz wysokogatunkowe tkaniny.

 

Warto również zaznaczyć, że nasze mieszkania w City Parku posiadają duże, wychodzące na stronę południową okna, dzięki którym całe wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone.

Przemyślane zagospodarowanie wnętrza pozwoli Ci na zasłużony odpoczynek i relaksujące chwile wytchnienia po całym ciężkim dniu. Zachęcamy do inwestycji w nasze małe apartamenty – Poznań, City Park.