Penthouse – 4 Family

Jak wyobrażasz sobie swój wymarzony dom? Przede wszystkim jest Twój… Idealny. Bezpieczny.

Penthouse 312 – 512 m2 przestrzeni do życia. Na ostatnim piętrze przestronnej rezydencji znajduje się prywatna klatka schodowa. Wejście do niej umożliwia unikatowy chip, obsługujący również windę. Minimalistycznie nowoczesna klatka schodowa, wykończona czarnym kamieniem prowadzi do Penthouse 312.

Unikatowy projekt

Zamiłowanie do nowych technologii oraz zastosowanie bardzo unikatowego projektu wprowadza w ponadczasowy i uniwersalny styl, tworząc i kreując przestrzenną rzeczywistość.
312-antresola

Sypialnie

Strefa relaksu

Hol zachęca aby wejść, poznać mieszkanie. Po lewej i prawej stronie umiejscowione są dwie z czterech sypialni. Jasne, przytulne, z ogromnymi oknami zajmującymi całość ścian. Każdy z pokoi podzielony jest na dwie kondygnacje. Pierwsza sugeruje, aby spędzać w niej dzień, druga jest strefą relaksu – wyposażona w wygodne łóżko oraz precyzyjnie wykończoną łazienkę. Armatura została wykonana przez włoską firmę Zucchetti.

Przestrzeń dzienna

Serce domu

Długi korytarz prowadzi do serca domu – ponad 105 metrów przestrzeni codziennej. Przestronna część wypoczynkowa, a nad nią unikatowe lampy – kwiaty. Wysokość salonu to ponad 5 metrów. Z tej części salonu można wyjść na ogród zimowy, aby m.in. móc podziwiać panoramę Parku Kasprowicza i poznańską Arenę. Cała część zewnętrzna wykończona została płytami firmy Strzegom.

Kuchnia

Nowoczesna przytulność

Subtelnie wkomponowana we wnętrze otwarta kuchnia dopełnia wrażenie nowoczesnej przytulności. Atutem jest wyposażenie kuchni sprzętami marki Gaggenau. Naprzeciwko wyspy znajduje się część jadalna. Południowa strefa to blisko 40 metrów w słońcu, z widokiem na zielony i cichy dziedziniec.

Wysublimowany luksus

W dalszej części apartamentu znajdują się kolejne dwie sypialnie z antresolami, łazienkami oraz balkonami.

Penthouse 312 jest spełnieniem śmiałych marzeń o wysublimowanym luksusie i nieoczywistym prestiżu.

Bilard

Przestrzeń dzienną urozmaica solidny stół bilardowy, stanowiący doskonałe rozwiązanie na przyjęcia i spotkania ze znajomymi. Estetycznie wykonany, z rzeźbionymi nogami, jest nie tylko źródłem dobrej zabawy, ale również oryginalną ozdobą.

Ogród zimowy

Odprężająca zieleń

Wiosną i latem stanowi wspaniałe miejsce na spotkania towarzyskie. Świeże powietrze i przestrzeń stwarzają wręcz idealne warunki do odpoczynku. To miejsce idealne do zaaranżowania różnorodnej roślinności – oazą zieleni nawet w mroźne zimowe dni.

Oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja oraz rolety i markizy mogą zostać zaprogramowane dzięki systemowi – inteligentny dom. W standardzie wykończenia zawarto także ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację na całej powierzchni mieszkalnej.

Twoje nowe mieszkanie nie jest jedynie piękną wyspą. Penthouse 312 otoczony jest unikatową, zrewitalizowaną architekturą. Dobre restauracje, klimatyczne bary, eleganckie butiki i świetnie zaopatrzone sklepy.

smart apartament

Penthouse Poznań

City Park – właśnie znalazłeś swój dom.

Plan

Penthouse

Antresole

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dział Sprzedaży

Ziemowit Majewski
+48 600 619 200
ziemowit.majewski@citypark.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez City Park Poznań Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań). Adres e-mail podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez City Park Poznań.*

    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej citypark.com.pl*

    * - pola wymagane

    [recaptcha]