Apartament 223

Czy na Twoją atencję zasługuje 143 metrowy apartament w ponadczasowym designie?

Apartament 223 to spektakularny luksus na powierzchni 143 m2. Mieszczą się tu trzy przestronne sypialnie, nowocześnie urządzona przestrzeń dzienna z charakterystyczną rotundą – salonem, oryginalną kuchnią, jadalnią oraz luksusowe łazienki – prywatna oraz gościnna. Starannie wykończony lokal przygotowany jest do natychmiastowego zamieszkania. Istotnym atutem są wychodzące na południowo-zachodnią stronę świata okna, zapewniające dostęp do światła słonecznego przez większą część dnia oraz przestronne tarasy, do których można dostać się bezpośrednio z salony oraz wszystkich sypialni.

Przestrzeń dzienna

Czysta elegancja

Stylowo urządzone wnętrze obejmuje praktyczną i elegancką część kuchenną. Jadalnia z charakterystycznym złotym stołem stanowi integralną część salonu. Strefę wypoczynkową symbolicznie zaznaczono wysokiej jakości tapetami od Armani Home. Odpowiednio dobrane lampy tworzą wieczorami klimatyczny, sprzyjający relaksowi nastrój.

Sypialnia

Łazienka

Plan

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dział Sprzedaży

Ziemowit Majewski
+48 600 619 200
ziemowit.majewski@citypark.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez City Park Poznań Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań). Adres e-mail podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez City Park Poznań.*

    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej citypark.com.pl*

    * - pola wymagane

    [recaptcha]