Apartament 127B

Marzy Ci się kameralne, ale praktycznie zaaranżowane mieszkanie?

Apartament 127B to 59 m2 jasnej, nowocześnie zaprojektowanej przestrzeni. Proste geometryczne kształty mebli doskonale komponują się ze stonowaną kolorystyką ścian i podłóg. Wychodzące na południe okna zapewniają nasłonecznienie przez większą część dnia, w szczególności zimą, gdy słońce jest nisko na niebie.

Przestrzeń dzienna

Ergonomiczne rozwiązanie

Połączenie kuchni i salonu to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących możliwość wspólnego gotowania połączonego z odpoczynkiem w gronie rodziny i znajomych. W zabudowę kuchenną wkomponowane zostały lodówka, piekarnik oraz płyta indukcyjna. Na apartament składa się również minimalistyczne zacisze w postaci sypialni. Wyposażenie pomieszczenia wykonane jest z naturalnych materiałów o minimalistycznym i eleganckim charakterze. Atutem jest połączona z pomieszczeniem pojemna garderoba.

Łazienka

Prostota i nowoczesność

Łazienka wyposażona jest w wygodną wannę i umywalkę z solidną armaturą. Wnętrze uzupełnia pojemna, odporna na wodę szafka. Pokryte marmurowym wzorem płytki nadają pomieszczeniu elegancki charakter.

Sypialnia

Minimalistyczne zacisze

Zaciszne wnętrze sypialni sprzyja spokojnemu wypoczynkowi. Wyposażenie pomieszczenia wykonane jest z naturalnych materiałów o minimalistycznym i eleganckim charakterze. Atutem jest połączona z pomieszczeniem pojemna garderoba.

Plan

Luksusowe mieszkania i apartamenty – Poznań

Tylko w City Parku!

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dział Sprzedaży

Ziemowit Majewski
+48 600 619 200
ziemowit.majewski@citypark.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez City Park Poznań Spółka z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań). Adres e-mail podaję dobrowolnie. Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez City Park Poznań.*

    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności strony internetowej citypark.com.pl*

    * - pola wymagane

    [recaptcha]