Apartament 307

Ten minimalistycznie piękny oraz bardzo funkcjonalny apartament, wykorzystuje wszystkie uroki loftowej architektury.

Niekwestionowanym wyróżnikiem apartamentu 307 jest jego optymalny metraż i lokalizacja – trzecie piętro daje imponującą przestrzeń w części wypoczynkowej, co pozwala odczuć niespotykany oddech i poczucie komfortu. Co więcej, blisko 5 metrowa odległość od posadzki do sufitu pozwoliła na stworzenie antresoli, mieszczącej część gabinetową.

Wchodząc do apartamentu, mijamy toaletę gościnną, a po kilku krokach widzimy już duże okna i drzwi tarasowe, które subtelnie doświetlają salon. W części dziennej mieści się wygoda kanapa, natomiast aneks kuchenny idealnie wpisuje się w otwartą przestrzeń salonu, w pełni spełniając swoją funkcję.

Z części wypoczynkowej przejść można na taras, skąd rozprzestrzenia się widok na piękne, secesyjne kamienice i zielone korony drzew City Parku, które wiosną zachwycają bujną zielenią. Przechodząc do przytulnej sypialni, widzimy garderobę i oryginalny pokój kąpielowy, zlokalizowany pod tarasowym przeszkleniem. W tej łazience kąpiel w wannie pod gwiazdami jest niemal codziennością.

Apartament 307 ma dla swoich przyszłych mieszkańców jeszcze jedną, niespotykaną niespodziankę – okrągłą basztę, do której można przejść bezpośrednio z tarasu. Nie ma w Poznaniu drugiego takiego miejsca, które oferowałoby takie rozwiązanie.